Aantal wanbetalers zorgverzekering gedaald

Het aantal wanbetalers in de zorg is sinds eind 2014 met 35.000 gedaald tot 290.000. Dat meldt minister Schippers aan de Tweede Kamer.

Deze daling komt volgens de minister van Volksgezondheid door de nieuwe mogelijkheden die zorgverzekeraars hebben om betalingsregelingen te treffen. Vooral CZ en Zilveren Kruis hebben de nieuwe wet intensief gebruikt om mensen uit de wanbetalersregeling te krijgen. Schippers roept de andere zorgverzekeraars op dit goede voorbeeld te volgen.

Iedereen die in Nederland woont en/of werkt is verplicht een zorgverzekering af te sluiten. Mensen die ondanks het aanbod om een betalingsregeling te treffen hun zorgpremie langer dan 6 maanden niet betaald hebben, worden door hun zorgverzekeraar aangemeld bij het Zorginstituut Nederland.

Over VerzekerJeGek.nl

Op VerzekerJeGek.nl vind je actueel verzekeringsnieuws, informatie over verzekeringen, contactgegevens van verzekeraars en veelgestelde vragen.

Welke verzekeringen zijn voor jou van belang?

Nieuwsbrief

Contact

VerzekerJeGek.nl
De Trompet 1945
1967 DB  Heemskerk

AFM 12042947
KVK 61433691

0251 - 745634
info@verzekerjegek.nl
facebook.com/verzekerjegek
twitter.com/verzekerjegek